9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Прінтована футболки від DC Comics - Зелений Ліхтар.

Відмінний варіант виглядати стильно і круто - придбати одяг із зображеннями логотипу або самого героя однойменного коміксу Зеленого Ліхтаря. Така футболка підійде як чоловікові, так і жінці, завдяки крою і добротному пошиттю. Важливу роль відіграє якість самої тканини (бавовна - 100%), в якому тілу дуже комфортно.

Трохи про персонажа Зелений Ліхтар.

Це повністю вигаданий герой, періодично з'являється в коміксах за задумом режисерів DC Comics. Перший персонаж Green Lantern був створений в липні 1940 року. До початку 50-х минулого століття популярність Зеленого Ліхтаря знизилася, 70-ті ознаменували забуття і лише до 2000-х років цей супергерой відродився до життя, щоб протистояти злу під личиною Параллакса і Гектора Хаммонда.

Даний герой неймовірно крутий, адже він володіє надздібностями:

  • - створювати спеціальну зелену матерію;
  • - телепатією;
  • - ставати невидимим;
  • - гіпнотизувати;
  • - здійснювати подорожі в часі.

Купити футболку Зелений Ліхтар

Футболка Green Lantern стане відмінним варіантом повсякденному жіночому та чоловічому одягу. Завдяки особливій якості тканини вона відмінно показує себе під час носіння, а правильний догляд (прання і прасування) забезпечать тривалу експлуатацію протягом мінімум двох-трьох сезонів. Футболка Зелений Ліхтар має ряд цікавих, які заслуговують на увагу, принтів, що включають сам логотип Ліхтаря, а також зображення супергероя. Відчуйте себе героями всесвіту DC Comics в яскравих і стильних футболках!