9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Яскраві та стильні футболки Веном з доставкою по всій країні.

Популярна футболка веном відома своїм унікальним принтом і має попит у молоді. На сайті інтернет-магазину Printlab можна замовити різні варіанти футболок з відомим персонажем:

  • - суворі та актуальні на всі часи моделі у чорних та білих кольорах;
  • - яскраві варіанти у жовтих, синіх, червоних відтінках;
  • - стильні футболки в монохромному чорному та нанесеному принтом білого кольору;
  • - чоловічі та жіночі моделі у повній розмірній сітці.

Одяг без браку з натуральних матеріалів у доступній розмірній сітці.

Чорна футболка venom відрізняється практичністю та універсальністю, а також виглядає максимально стильно. Кожна футболка виготовляється з високоякісної бавовни, яка не втрачає форму навіть після численних прань. Зовнішній принт на одязі поєднує чіткі риси персонажа Venom і виділяється мімічними особливостями героя. Біла футболка з веномом доступна в повній розмірній сітці, наприклад, можна купити моделі в розмірах S, M, L.

Кожен товар виготовляється вручну та ретельно перевіряється на брак, неякісні шви, точність нанесеного принта. Замовити футболки веном можна з доставкою до будь-якого регіону, при цьому інтернет-магазин ретельно відбирає служби доставки товару. На день народження тематичну вечірку придбати футболки з персонажем відомого фільму завжди актуально. Швидке відправлення товару зі складу інтернет-магазину дозволить отримати оригінальну річ у термін. Щоб підібрати та купити футболку venom, що підходить по фігурі, слід скористатися розмірною сіткою, яка представлена на сайті для кожної моделі. Кольорова палітра різноманітна і включає всі базові відтінки, які доречно поєднуються зі спортивним і навіть діловим стилями.