9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Футболка авто - засіб самовираження.

Одяг з брендовою символікою допомагає чоловікові продемонструвати свою індивідуальність, заявити про свої автосмаки. Креативно виглядає автовласник в футболці, що повторює колір його машини. У ситуаціях, коли чоловік знаходиться поза своїм авто, футболка із зображенням його «залізного коня» ненав'язливо проінформує про статус свого господаря.

Футболки з авто логотипами: і в бенкет, і в світ, і в добрі люди.

Футболку як найдемократичніший предмет гардеробу можна носити в багатьох випадках. При нанесенні зображень розширюється сфера, де авто футболки доречні і виглядають гідно:

  • - Брендований одяг для співробітників автосалонів, що представляють фірму-виробника і займаються продажем автомобільної продукції.
  • - Спецодяг для персоналу авто ремонтних підприємств для рекламування послуг і маркування спеціалізації майстра.
  • - Креативний елемент стилю «міський кежуал»: якщо допускає дрес код, футболки з машинами можна носити на навчання або роботу.
  • - Комфортний одяг для дому, для занять спортом, відпочинку та поїздки в гості.

Лаконізм логотипу, як ознака презентабельності.

У каталозі представлені футболки з логотипами багатьох відомих компаній і престижних авто. При нанесенні друку ми не використовуємо другорядні значки, символи супутніх компаній, приховану рекламу. Свою продукцію ми відносимо до сегменту товарів для чоловіків з певним статусом, тому на них немає жартівливих і прикольних написів.

Як це робиться?

Якісне трикотажне полотно, до складу якого входять бавовна і синтетичні нитки, є ідеальною основою для друку. Простий крій і відсутність елементів, що декорують (кишень, гудзиків, рельєфних швів) дозволяють отримувати чітке зображення в яскравій колірній палітрі.

Ми використовуємо інноваційні технології, що дозволяють отримувати чіткі зображення і графіку.

  • - Шовкографія. Одночасне використання друкованих форм дозволяє отримувати повноколірне зображення за один цикл.
  • - Термопресс. 2-3 кольорове зображення, нанесене на плівку або вирізане на плоттері, під термічним тиском приварюється до полотна.

Презент з любов'ю і значенням.

Футболка з автомобілями в подарунок - унікальна можливість зробити чоловікові приємно.

«Майку зі значенням» дарують власникам певної марки машини: дарувальник ніколи не помилиться з кольором футболки та із зображенням на ній.

Зе невелику ціну чоловікові можна подарувати «річ із зображенням його мрії»: такий презент стане для нього потужним мотивуючим фактором.