9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Прикольні футболки з написами - доступний ексклюзив.

Сьогодні футболки і майки з яскравими і оригінальними принтами і написами популярні як ніколи: це відмінний подарунок товаришеві, рідній або близькій людині, колезі. Такий презент вже точно підніме настрій одержувачу з почуттям гумору і не буде припадати пилом на полиці поруч з непотрібними речами.

Яскраві футболки з фразами і жартами в Україні.

У нашій країні нанесені на літній повсякденний одяг фрази з кожним роком набирають все більшої популярності і вже стали невід'ємною частиною модного руху не тільки серед молоді, а й серед дорослих заможних людей. І не дарма, адже футболки з написом є важливим елементом самовираження в натовпі, а також дарують позитив.

Смішні написи на футболках можуть бути девізом, крилатою цитатою з популярного кінофільму. Людина з будь-яким темпераментом може підібрати собі напис до душі. Крім життєрадісних фраз і жартів, актуальні також круті написи на футболках.

У нашому інтернет-магазині можна вибрати будь-яку тематику принта і замовити футболки з написом по Україні.

Переваги текстилю з декором на замовлення.

Якщо ви ще сумніваєтеся в правильності такого презенту, ми вам доведемо зворотне. Насправді, футболки з написом на замовлення мають багато незаперечних переваг:

  • - дійсно ексклюзивна річ;
  • - дизайн підбирається на смак замовника;
  • - широкий асортимент товарів;
  • - прийнятна ціна;
  • - відмінна якість;
  • - оригінальний і потрібний подарунок.

Такий одяг підкреслить ваш настрій і буде незамінним в повсякденному використанні, а прикольні вислови на футболках подарують щирі посмішки оточуючим.

Оригінальний і яскравий одяг у вашій шафі.

У каталозі нашого сайту можна ознайомитися з варіаціями робіт, і купити футболку з написом вже готову. У колекції виробів Прінтлаб представлені такі напрямки друку: чоловічі, жіночі, спортивні, романтичні і це не межа!

Якщо ви бажаєте замовити футболку з написом, то ми готові запропонувати багато варіантів нанесення візерунка, тексту, малюнка, тиснення. Можна вибрати якісний виріб з білого або кольорового трикотажу в якості основи. На річ ми нанесемо обрану вами фразу. Завдяки використанню сучасних технологій і матеріалів, придбана річ довго буде радувати вас якістю і яскравими фарбами.