9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Бунт проти всіх.

За мірками історії, футболки з'явилися відносно недавно. Але своє призначення в ній, вони практично ніколи не змінювали. Їх носили американські солдати під час Другої світової війни, як натільний одяг. Начебто нічого примітно, але вже після війни, в 50-ті - все змінилося.

Тоді, у фільмі «Трамвай "Бажання"» Марлон Брандо всю картину носив одну білу футболку як основний одяг (для тих часів такий крок вважався бунтарським і антигромадським). Тоді і з'явилося уявлення про футболках, як засіб протесту. Ще серйозніше все стало в 60-х, коли хіпі почали розфарбовувати їх в різні кольори, а в 70-80-х утворилися компанії, що почали використовувати шовкографію. Саме тоді і з'явилися перші, як їх зараз називають, «принти» на футболках. З того часу і по сьогодні - футболка є демократичним одягом, яка допомагає показати свій протест або характер. Одним із символів останнього стала футболка з черепом.

Яскравий друк для кожного.

Раніше людьми не однозначно сприймалися футболки з черепами. Україна сьогодні - країна свободи самовираження і ніхто не буде косо дивитися на людину, якщо на ній надітий подібний одяг. Череп - до омани багатьох, давно не є символом готів, металістів або інших стереотипних субкультур. В першу чергу, такий малюнок може підходити під різні концепції. Він може бути як частиною естетичного принта, так і чимось крутим або веселим тощо.

Череп на футболці може бути:

  • 1 - Частиною сюжет фільму, коміксу або гри, обкладинки музичного альбому;
  • 2 - Просто дуже крутим зображенням;
  • 3 - Соціальним протестом;
  • 4 - символізували щось важливе для того, хто носить;
  • 5 - Частиною культури.
В цілому, кістка голови - це зображення, що є суспільним надбанням, і пронизує різні частини поп-культури. Його використовують, щоб показати різні почуття, як страх, так і радість. У Мексиці, наприклад, він є важливою, позитивною частиною багатьох свят.

Купити футболку з черепом буде відмінним рішенням для вашого стилю. По-перше, ви можете вибрати цей принт в різній варіації, яких багато. По-друге, його зображення, якщо воно оригінальне, може підкреслити вашу нестандартність. І наостанок - це той принт, який завжди в моді.

Замовити футболку з черепом ви можете на нашому сайті. Там вас чекають зображення різної тематики пов'язані тільки з цією концепцією. Як і круті детальні принти, так і їх зображення в комічній формі.