9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Яскраві та різноманітні футболки Марвел.

Супергерої часто використовуються як ідеал для наслідування. Якщо Вам подобаються герої з коміксів від кіностудії MARVEL – наш магазин швидко та стильно вирішить проблему перевтілення. Футболки марвел підходять для будь-якого віку та статі.

Нанесення принтів та зображень.

Найпростіший одяг можна зробити яскравим, оригінальним та унікальним за допомогою нанесення зображення. Друк виконується за різними технологіями. Зображення на нашій продукції наносяться за спеціальною технологією гарячого друку. Яскраві фарби, чіткі контури не стираються та не вигоряють з часом. Для виготовлення марвел футболок використовується натуральна продукція від перевірених виробників.

Види зображень.

У каталозі інтернет магазину представлений багатий асортимент якісних футболок із різноманітними зображеннями. Друк проводиться на одяг будь-якого розміру та кольору. Високий рівень складності нанесення зображення поєднується з красою та екстравагантністю зовнішнього вигляду виробу. Футболка marvel пропонується з різними видами картинок:

  • одиночний напис «MARVEL», різного розміру, шрифту та кольору;
  • логотип месників;
  • Щ.И.Т. лого, у різній колірній гамі;
  • логотип "Гідра";
  • англійський напис «Каратель» та ін.

Ви можете вибрати marvel футболки запропоновані каталогом, або замовити індивідуальну річ, з авторським принтом. Наші дизайнери підберуть будь-який варіант, порадять найкращу модель. Написи та логотипи підійдуть для будь-якого віку. Якість футболок витримує тривале використання, багаторазове прання.

Де придбати футболку з принтом.

Купити футболку марвел може людина з будь-якої точки місцезнаходження. Зверніться на наш сайт або зателефонуйте. Ввічливі консультанти зв'яжуться з Вами, грамотно пояснять усі нюанси покупки. Вироби з оригінальними написами та зображеннями чудово підійдуть для подарунка фанатам коміксів MARVEL.