9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Футболки для майбутніх матусь. Як скоротати місяці очікування.

Прикольні футболки для вагітних - це вже сформована тенденція щасливого очікування малюка. Скоро буду, готую втечу в травні, в очікуванні дива, пузожитель, кіндер сюрприз ... Часті фотосесії в веселих і оригінальних футболках підтверджують, що дані предмети гардероба виключно затребувані і популярні серед дівчат і жінок в положенні.

Яку футболку для вагітних вибрати.

Футболки з написом для вагітних повинні виготовлятися з натурального стовідсоткової бавовни. Це забезпечує одягу повітропроникність, а матусі комфорт під час фотосесії. Хороша гігроскопічність також притаманна натуральним матеріалам. А ось властивість розтягуватися забезпечує поліестр, який також повинен бути присутнім в складі тканини.

Одяг для батьків, що очікують малюка має не тільки написи, а й тематичні малюнки, які наносяться на волокно методом цифрового друку, сублімації, термотрансфера. Останній варіант найбільш затребуваний, тому що малюнок виходить дуже яскравим і зносостійким. При цьому ціна виробу приємно радує навіть самих ощадливих матусь.

Футболки з принтом для вагітних повинні бути:

  • - виготовлені з натуральних матеріалів, можливо з невеликим вмістом штучних волокон;
  • - скроєні і зшиті за певною викрійкою з урахуванням зростаючого животика;
  • - бути пофарбовані лише в стійкі і безпечні пігменти;
  • - підходити по довжині і закривати живіт;
  • - комфортно сидіти.

Звичайні футболки для вагітних з приколами шиють з класичним овальним вирізом горловини. Оригінальні моделі вже роблять з вирізом «сердечко», «човник», «квадратний», «трикутний» варіанти. Але головне в подібному одязі - це все ж незвичайні написи, які негласно стверджують про любов батьків до ще не народженого маляти.

Футболки для вагітних з написом.

Хочете сімейну фотосесію перетворити на справжнє свято почуттів і емоцій? Допоможе вам в цьому - гарний настрій, класний фотограф і одяг з принтом для майбутньої мами. Україна хоч і велика торгова площадка, але такого вибору як на сайті компанії «Printlab» знайти важко! Наша компанія виконує друк як за шаблонами, так по ексклюзивним малюнкам. Хочете запам'ятати час очікування малюка на все життя? Тоді влаштовуйте фотосесії і тільки в трикотажі від компанії «Прінтлаб». Приємних покупок!