9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Футболки з прінтами до фільмів та серіалів.

Красиві футболки з принтами з фільмів і серіалів.

Красиві футболки з серіалами - практичне рішення і можливість показати оточуючим, що ви є шанувальником того чи іншого кіношедевру. Вироби м'які, еластичні, створюються з натуральних матеріалів.

Недорогі футболки на всі випадки життя.

Ідея друкувати на одязі логотипи, малюнки особливо стала популярною починаючи з 2000-х років, коли з'явилися просунуті методи нанесення зображень: не тільки термоперенос, але і сублімація, інші. Свою нішу зайняли і футболки з серіалів, що із задоволенням носять чоловіки і жінки, в основному молодіжна аудиторія. Це недорого, зручно.

Популярно і практично.

Переваг чимало, адже футболки та серіали разом складуть органічний тандем. Користувачі оцінили наступне:

  • Якісні футболки з фільмів - прекрасний подарунок.
  • Коштують вони недорого, за основу береться бавовна.
  • Друк наноситься за всіма правилами, тому футболки з фільмами зберігають насиченість кольору і форм після численних прань.
  • Є різні колірні виконання, в тому числі і класичні.
  • Велика розмаїтість пропозицій.

Варто заглянути в каталог і стає зрозуміло, що дизайнери постаралися на славу, запропонувавши десятки варіантів, виконаних у вигляді емблем серіалів, назв, малюнків, які асоціюються з тими чи іншими картинами, героями. Симпатичні футболки з принтами з фільмів відмінно підходять людям творчим, позитивним, з почуттям гумору.

Всі розміри і гарантія якості.

У каталозі представлені всі розміри, є і футболки з принтом з фільмів великих розмірів, середніх, мініатюрних. Тканина еластична, прекрасно облягає фігуру, ці вироби можна поєднувати з іншими елементами гардероба: джинсами, спортивним одягом, шортами, класичними, пляжними костюмами.

Вибір на будь-який смак.

В каталозі є сині, зелені, жовті, класичний чорно-білі моделі. Шви рівні, акуратні, вони не випирають. Одяг не сковує рухів, підходить для занять спортом, прогулянок, їзди на велосипеді, туризму, подорожей або просто для повсякденного носіння по дому.

Бавовна прекрасно вбирає піт, вона забезпечує оптимальну мікроциркуляцію повітря, дарує приємне тепло в прохолодну погоду або, навпаки, захищає від жарких сонячних променів.