9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Особливості вибору футболок з принтом «Джокер»

Оригінальна джокер футболка - стильне рішення для гардеробу. Базовий крій дозволить вдало поєднувати річ з різними предметами - джинсами, стильними шкіряними спідницями, курткою чи піджаком вільного крою. Багатий вибір кольорів доповнено якісними принтами, які нікого не залишать байдужим.

Якими особливостями наділена футболка з джокером?

Оригінальна футболка joker має яскравий та такий, що запам'ятовується принт, який відрізняється чіткістю ліній і яскравим забарвленням. Для успішного нанесення малюнка Виробник використовує методику гарячого друку. Всі принти авторські, тому другої такої схожої речі більше не буде ні у кого.

Якість вище ціни.

Стильна футболка джокер відрізняється високою якістю, вона не підлягає деформацій або розтягуванню. Малюнок відмінно переносить ручне і машинне прання, сушку, не сприймає дію сонячних променів. Якість фарби дозволяє створювати продукцію, що запам’ятовується, яка стане гідним доповненням для людей, що цінують унікальний підхід при створенні речей. Логотип із зображенням улюбленого кіношного героя припаде до смаку не тільки фанатам Джокера. Фахівцям вдалося створити стильне і добре деталізоване зображення.

Основні переваги виробу.

Оперативно купити футболку джокер варто онлайн за рахунок:

  • висока якість використовуваних матеріалів, натуральні тканини гарантують отримання охайного і довговічного виробу;
  • довговічність друку (методика гарячого нанесення дозволить виключити пошкодження малюнка в процесі носіння або прання);
  • розумна цінова політика без додаткових націнок;
  • виконання клієнтських замовлень в узгоджені терміни;
футболку джокер купити варто тим, хто цінує принти високої якості (чітко промальовані деталі, яскраві кольори).

Від вибору до замовлення - один крок.

Інтернет-магазин Printlab займається нанесенням будь-яких зображень на футболки і пропонує вибрати оригінальну і доступну продукцію онлайн. За допомогою каталогу можна купити футболку з джокером і оформити послугу доставки до обраного місця. Всі додаткові консультації надаються безкоштовно.