9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Якісні і красиві футболки із зображенням Супермена.

Відмінна футболка Супермен призначена для чоловіків і жінок з почуттям гумору, що цінують креатив, та бажають подарувати собі комфорт. А ще, це чудовий подарунок собі і близьким людям. Можна купити футболку Супермен в будь-який час і на практиці переконатися в відмінній якості виконання, невибагливості тканини.

Чим хороші футболки Супермен.

Цікаво, що вперше симпатичний герой з'явився на екранах в 1941 році, а вже в середині 70-их була випущена фірмова футболка зі знаком Супермена, яка привела в захват дитячу, підліткову та навіть дорослу аудиторію. Популярність цього сміливого героя швидко поширилася за межі США, і все частіше Superman футболка стала з'являтися на інших континентах, в країнах Європи, в азіатському регіоні, навіть в Австралії.

Особливості:

  • Можна купити футболку Супермена для домашнього носіння або особливих випадків.
  • Вона підходить для використання щодня, прогулянок, пробіжок або подорожей, підкорення туристичних маршрутів.
  • Стильна футболка Супермена - це по-справжньому якісно нанесений друк за допомогою різних методів, наприклад, сублімацією, прямим друком або якісними термотрансферним плівками.
  • Текстильні вироби магазину Printlab - це основа з натуральних коттонових ниток, вони забезпечують оптимальну мікроциркуляцію повітря, не сприяють потовиділенню.

Великий вибір, низькі ціни.

Якщо подобається герой Людина зі сталі, то такий літній одяг обов'язково повинен бути присутнім в гардеробі. Є універсальні моделі, які підходять для чоловіків і жінок, або розраховані для осіб певної статі. В наявності є всі розміри. Ціни демократичні, оскільки друк зображень налагоджений, тканини також недорогі.

Відмінний презент на всі випадки життя.

Оскільки ціна доступна, то футболка з Суперменом - це класичний презент, який можна піднести навіть просто так, без жодного приводу, щоб висловити симпатію близькій людині. Навіть після численних прань збережуться насичені кольори, симетрична форма, рівномірна щільність ниток.

Стильні моделі.

Футболка Superman створюється на професійному обладнанні, кожна заявка обробляється оперативно, клієнти отримують гарантію якості, а форми оплати пропонуються передоплата і безготівковий розрахунок, а також оплата по отриманню. Колірна гамма класична: сині, червоні, жовті, чорні, білі колірні відтінки. Принт буває мініатюрний, середній або великий майже по всій площі виробу.