9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Харизматичні футболки Шелдона Купера, впізнавані кожним шанувальником «Теорії великого вибуху».

Якщо ви перебуваєте в даному розділі сайту, значить, безумовно, знаєте, що таке «Бугагашенька» і хто такий доктор Шелдон Купер. Скрупульозний, ексцентричний і самозакоханий учений-фізик з IQ рівним росту, безліччю дивних фобій, психічних розладів і повною відсутністю почуття емпатії. Саме завдяки своїм божевільним, звідси і безглуздим витівкам, Шелдон полюбився мільйонам глядачів ситкому «Теорія великого вибуху».

Божевільного і неординарного персонажа «розібрали» на цитати і відеонарізки з найперших серій, проте на цьому його популярність не закінчується. Сьогодні можна купити футболки як у Шелдона - ті найяскравіші, з персонажами з коміксів і, звичайно, елементами фізики. Ідентичні тим, що герой постійно носить під лонгслів.

Всі мега знамениті футболки Шелдона на сайті Printlab.

В інтернет-магазині Printlab ви можете не тільки придбати річ як у улюбленого героя, а й заявити всім про свою креативність та яскраву харизму. Всі культові футболки як у Шелдона Купера, зі знайомими кожному фанату емблемами, представлені тут:

  • Камінь, ножиці, папір, ящірка, Спок;
  • Shazam;
  • Монстри Купера;
  • Зелена стріла;
  • Еволюція робота;
  • І, звичайно, футболки Шелдона з його улюбленим числом 73, іменоване «Чаком Норрісом всіх чисел».
Ці та багато інших популярних зображення ви можете придбати для себе в даному розділі.

Не тільки стильно, але і якісно.

На сайті Printlab купити футболку Шелдона Купера - це не тільки додати в свій гардероб креативну і яскраву річ, але і якісну. Процес нанесення друку - важливий і відповідальний, тому ми приділяємо йому саму належну увага. За допомогою гарячого нанесення спеціального зносостійкого матеріалу, одяг стає абсолютно невразливим перед пранням.

І головне, купити футболки Шелдона Купера можна не тільки чоловічі, а й жіночі, адже серед них досить відданих шанувальниць комедійного серіалу.