9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Бути завжди в тренді з футболками доктор Хаус.

Актуальність, нетривіальність, оригінальний підхід в плані принтів і забарвлень - саме так можна охарактеризувати чоловічі футболки доктор Хаус, виконані з бездоганним смаком. Вироби з друком відомого персонажа з популярного серіалу можна вважати універсальними, придатними як для повсякденного носіння, так і для активного відпочинку і тематичної вечірки.

Акцентуємо увагу на якості.

Достатній асортимент дозволяє купити футболку доктор Хаус і використовувати для довгострокової цілорічної експлуатації. Адже висока якість продукції обумовлено такими характеристиками, як:

  • 1. Екологічність і натуральність гіпоалергенного матеріалу.
  • 2. Чіткість і насиченість друкованого зображення.
  • 3. Стійкість і тканини, і друку до прання.
  • 4. Здатність зберігати форму і відповідати розміру.
  • 5. Стійкість до вигоряння.

Таку ідеальну футболку не хочеться знімати, вона приємна до тіла завдяки тому, що бавовняна тканина не пілінгується, гігроскопічна і володіє вологопоглинаючою властивістю. Одягнувши її, ви будете почувати себе максимально комфортно.

Замітка по догляду. Щоб виріб якомога довше залишалося презентабельним, прати його потрібно делікатно, не терти і не викручувати. Прасування проводити з виворітного боку.

Чудова можливість зробити гардероб не нудним.

Купуючи зручну і практичну футболку з доктором Хаусом, ви робите правильний вибір, тому що портретний принт на речах впевнено тримається в тренді. Подібного роду вироби ідеально вписуються в стиль Casual, який полюбився багатьом. Тож футболку з доктором Хаусом купити на подарунок також буде безпрограшним варіантом.

З урахуванням демократичних цін, різноманітності моделей можна придбати і не одну креативну футболку, адже в цій лінійці крім портретних зображень відомого персонажа є принти у вигляді написів. До того ж колірна гамма найрізноманітніша. Поповніть свій гардероб модними виробами з зображеннями улюбленого персонажа, і у вас з'явиться можливість виглядати креативно і стильно.