9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Камінь, ножиці, папір, ящірка, Спок

Малюнок футболки Камінь, ножиці, папір, ящірка, Спок
Футболка чоловічаФутболка жіноча
XSSMLXLXXL
  180.00 грн.

Оригінальна футболка із зображенням елементів гри, в яку грали герої серіалу «Теорія Великого вибуху», стане відмінним придбанням для тих, хто любить практичні, зручні і якісні речі. Предмет гардеробу порадує довговічністю і зносостійкістю. Після прання він збереже яскравість кольору і малюнок. Така річ буде виділяти свого власника з натовпу. Стильний дизайн дозволить використовувати виріб у великій кількості сучасних образів.

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.