9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Відмінні футболки з логотипами Мерседес.

Бренд Mercedes не потребує реклами. Навпаки, він сам давно став втіленням якості. Марка була заснована ще в 1926 році, кількість співробітників численних філій по всьому світу складає майже 150 000 осіб. Ось чому футболка Мерседес - це стильно, красиво, зручно.

Відмінні футболки з друком.

Вироби якісні, створюються з бавовняних волокон оптимальної щільності з хорошим крутінням. Вони забезпечують свободу рухів, вбирають частинки поту, добре пропускають повітря. А якщо це, до того ж, футболки Мерседес, то виглядають вони подвійно стильно. Друк наноситься акуратно, це може бути логотип, зображення, гра кольорів і форм, але все на автомобільну тематику.

Зручно, практично, вигідно.

Якісна футболка Mercedes - маса переваг. Користувачі оцінили наступне:

  • 1 - Можна використовувати футболки з логотипом Мерседес для проведення акцій, заходів, пов'язаних безпосередньо з брендом і з будь-якою автомобільною тематикою. Змагання, робота автосервісів, просування послуг станцій техобслуговування, і це далеко не повний перелік.
  • 2 - Актуальні футболки Mercedes Benz не тільки для рекламних цілей, а й для самих звичайних. Вони підходять для повсякденного носіння, прекрасно сидять по фігурі. В основному їх вибирають шанувальники даного бренду і просто люди, небайдужі до естетики.
  • 3 - В каталозі представлені різноманітні колірні формати: чорно-біла класика, сині, зелені, жовті, яскраво-червоні, інші цікаві тони, відтінки.

Професійний підхід до справи.

Не важко буде купити футболку Мерседес будь-якого розміру з хорошим логотипом. Є і готові варіанти, можна замовити нанесення. Логотипи, написи зроблені максимально наближено до оригіналу, акуратно.

Вироби зберігають естетичну привабливість, приємну на дотик фактуру, щільність, насиченість кольору і логотипу навіть після численних прань, тому що вони по-справжньому добротні. Це саме можна сказати і до обробки країв, швів. Вони рівномірні, не випирають, їх не видно. Ніщо не буде відволікати від свободи руху, насолоди насиченими кольорами, добре опрацьованими принтами.

Відмінний презент.

Дійсно, такі чарівні вироби стануть прекрасним подарунком собі і близьким людям. Можна вручити їх в якості симпатичного сувеніра колегам по роботі, що відзначилися, клієнтам, діловим партнерам. У багатьох ситуаціях вручення їх буде цілком доречно і актуально. Замовлення оформляються швидко, товар завжди є в наявності, вони оперативно поставляються за вказаною адресою. Приймаються різні форми оплати на розсуд клієнта.