9:00 - 18:00+3 (8098) 805 40 41info@printlab.com.ua

Футболка Металіка як і гурт - на мільйон.

Металіка - одна з найвеличніших груп, яку журнал The Rolling Stone назвав найкращою групою, що грає треш-метал рок за останні 30 років. Це єдиний музичний колектив, який виступав на всіх континентах нашої планети і все за один рік. Вони внесли величезний вклад в музику і навіть в моду, стиль і життя багатьох вірних фанатів. Тож не дивно, що сьогодні футболка з металікою, а точніше з її логотипом і символом групи, повинна бути обов'язковим атрибутом як будь-якого вірного фаната, так і просто тих, хто любить рок музику.

Значення футболки.

Футболка metallica сьогодні є не тільки символом любові до цього виконавцю, але і річчю, яка підкреслить ваш смак в музиці, і навіть може зарахувати вас до певної субкультури. Футболка металіка - це сигнал для ваших однодумців, які також можуть любить цей музичний стиль. Крім того, так як Metallica занесена в Зал слави рок-н-ролу і є однією з найбільш популярних у всьому світі, ви можете надягати її на будь-який концерт метал гуртів в своєму місті, і ніхто з фанатів не скаже вам поганого слова, помітивши, що ви шанувальник класики.

Вид футболки.

Металіка-колектив з дуже багатою атрибутикою і символікою, тому вас чекає різноманітний вибір зображень. Замовити футболку metallica ви можете в декількох "амплуа":

  • З назвою групи - та сама найвідоміша - напівкруглий напис з гострими буквами «М» і «А».
  • З логотипами альбомів - сюди відносяться як фірмові логотипи з черепом, змією і іншими зображеннями, які ви зустрічали на обкладинках їхніх альбомів.
  • З логотипом і назвою - комбінований варіант.
  • З зображенням членів групи, - разом або окремо. Крім того, ви можете знайти зображення групи в різних їх стилях, з короткими або довгими волоссям, а також зображення оригінального складу з їх першим басистом Клиффом Бертаном.

Для справжніх фанатів.

Чому ви зобов'язані купити футболку металіка? Якщо ви справжній цінитель цієї групи або вважаєте, що знаєте все про треш-метал, то у вас вона повинна бути. Крім того, якщо група приїде у ваше місто на концерт, ви можете зняти її і попросити розписатися на ній.

Де знайти якісний продукт?

На сайті PrintLab ви можете вибрати найбільш підходящу футболку metallica. Україна - країна в яку часто приїжджають рок зірки, тому коли Металіка приїде - ви будете готові.