9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Темнота боїться Чака Норіса. Українською.

Малюнок футболки Темнота боїться Чака Норіса. Українською
Футболка чоловічаФутболка жіноча
XSSMLXLXXL
  180.00 грн.

Якісна чоловіча футболка "Темнота боїться Чака Норіса" допоможе відчути себе справжнім чоловіком і захисником. Ідеально підійде для прогулянки з коханою або відпочинку в галасливій компанії. Жоден бандит не зважиться зробити злочин в зоні видимості власника футболки. Якісна тканина і величезна кількість розмірів: від великих 2XL і до маленьких S. Велика палітра популярних кольорів: жовтий, синій, зелений, чорний, червоний і відповідний колір принта дозволять знайти Вам індивідуальний варіант.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.