9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка хто рано встає той далеко від роботи живе. Російською.

Малюнок футболки Хто рано встає той далеко від роботи живе. Російською
Футболка чоловічаФутболка жіноча
SMLXLXXL
  180.00 грн.

Забавна футболка, підійде як чоловікові так і жінці. Допоможе з гумором поглянути здавалося б на таку рядову ситуацію як дорога від дому до роботи. Підніме настрій власнику подарунку, а того, хто дарує охарактеризує, як людину з гумором і оптимістичним поглядом на життя. Вибирайте будь-який колір, будь-який фасон - чоловікові, жінці і даруєте гарний настрій своїм близьким. З нас якість і швидкість доставки, з Вас - посмішки від подарунка.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.