9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Тризуб на фоні мальованого прапора

Малюнок футболки Тризуб на фоні мальованого прапора
Футболка чоловічаФутболка жіноча
SMLXLXXL
  180.00 грн.

Час готуватись до патріотичних свят, але як? Дана футболка покаже всім, що ви справжній патріот своєї країни. Зручна, комфортна, добре на Вас сидить і підійде кожному, хто її купить. Відмінна якість і доступна ціна. Завдяки бездоганному крою і якості пошиття виробів, а також застосування технології глибокого знебарвлення і супер-стійкого фарбування трикотажу, футболки протягом тривалого часу зберігають свій первинний зовнішній вигляд і насиченість кольору.

Будь патріотом своєї країни!

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.