9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Класичний тризуб

Малюнок футболки Класичний тризуб
Футболка чоловічаФутболка жіноча
SMLXLXXL
  180.00 грн.

Футболка з легкого трикотажу обов'язково сподобається справжньому патріоту. Прямий крій підкреслює мужній образ ввласника. Короткі рукави забезпечують свободу рухів. Круглий виріз не розтягується після тривалого носіння.

Футболка прикрашена контрастним чорним гербом України. Тризуб виконаний в класичній манері і добре видно здалеку. Стійкий принт не вицвітає і не вигорає на сонці. Матеріал забезпечує повітряний обмін під час літніх прогулянок і спортивних вправ.

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.