9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Героям слава у вигляді тризуба

Малюнок футболки Героям слава у вигляді тризуба
Футболка чоловічаФутболка жіноча
SMLXLXXL
  180.00 грн.

Футболка з патріотичним символом виконана з легкого еластичного трикотажу. Прямий крій не обмежує рухів власника під час спортивних тренувань або повсякденних прогулянок. Модель прикрашена принтом, що зображує тризуб. Герб України складено зі стилізованих букв, що складають девіз «Героям слава».

Малюнок не вигоряє на сонці і не линяє після прання. Символ забарвлений в синій і жовтий кольори національного прапора. Міцні подвійні шви виглядають акуратно з внутрішньої і зовнішньої сторони. Легкий літній наряд забезпечує комфортні умови в сонячну погоду.

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.