9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Будинок Greyjoy

Малюнок футболки Будинок Greyjoy
Футболка чоловічаФутболка жіноча
SMLXLXXL
  180.00 грн.

Творці серіалу «Гра Престолів» навряд чи могли припустити, що Герб будинку Грейджоїв буде не тільки нагадувати про морську стихію і красиву легенду про заснування, а й стане вдалим дизайнерським рішенням. Зображений на футболці золотий кракен з витіюватими щупальцями - яскрава помітна деталь будь-якого образу. Виберете Ви однотонну кольорову гаму для прогулянки або строкатий наряд для вечірки, принт у вигляді герба одного з великих будинків Вестероса не зможе не привернути увагу оточуючих.

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.