9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Жінка-кажан

Малюнок футболки Жінка-кажан
Футболка чоловічаФутболка жіноча
XSSMLXLXXL
  180.00 грн.

Жіноча футболка Batwoman - це класичний наряд з яскравим принтом, зображеним на лицьовій стороні одягу. Натуральний матеріал не викликає дискомфорту під час носіння. Футболка ефектно підкреслює жіночність фігури. Символ відомого супергероя доповнений зображенням оголених жіночих грудей, що підкреслює неординарність і веселу вдачу власниці. Модель ідеально підходить до повсякденного або вечірнього вбрання, створюючи імідж пустотливої дівчини в невимушеній дружній обстановці.

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.