9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Pum, самець пуми

Малюнок футболки Pum, самець пуми
Футболка чоловічаФутболка жіноча
SMLXLXXL
  180.00 грн.

Всім нам знайомий популярний логотип фірми PUMA. Однак, якщо уважно придивитися, на цій футболці зображений саме самець-хижак, в чому можна переконатися по добре промальованим геніталіям. Придбавши цю футболку з приколом, ви зможете добре підколоти своїх друзів і знайомих! Когось такий малюнок збентежить, а хтось добре посміється, одне відомо точно - байдужим такий реалістичний логотип нікого не залишить. До того ж ця футболка може залучити осіб жіночої статі;)

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.