9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Різнокольорові обличчя.

Малюнок футболки Різнокольорові обличчя
Футболка чоловічаФутболка жіноча
XSSMLXLXXL
  180.00 грн.

Футболка «Бітлз» - це предмет гардеробу справжнього поціновувача музики, створеної легендарною ліверпульською четвіркою. Модель прикрашена кольоровими силуетами учасників групи, визнаної найбільш успішним колективом XX століття.

Прямий крій футболки не сковує рухів власника. Легкий натуральний матеріал забезпечує комфортні умови під час тривалого носіння. Стійкий принт не вицвітає на сонці і не тьмяніє після прання. Впізнавані образи музикантів підкреслюють приналежність власника до армії фанатів творчості The Beatles.

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.