9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Пінк Флойд, писаний напис.

Малюнок футболки Пінк Флойд, писаний напис
Футболка чоловічаФутболка жіноча
XSSMLXLXXL
  180.00 грн.

Зручна і цікава футболка Pink Floyd створена дивувати всіх, що дивляться на вас. Натуральний матеріал, з якого виконана футболка, не залишить вас байдужим. Склад тканини дозволяє шкірі вільно дихати, що неймовірно важливо в жарку погоду. Завдяки певній технології обробки тканини, футболка не линяє. У зв'язку з технологією нанесення принта, зображення не тьмяніє. Футболка Pink Floyd - сучасна деталь для Вашого гардеробу.

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.