9:00 - 18:00+3 (8098) 680 59 42info@printlab.com.ua

Футболка Flash на фоні блискавки.

Малюнок футболки Flash на фоні блискавки
Футболка чоловічаФутболка жіноча
SMLXLXXL
  190.00 грн.

Гарна футболка - це відмінна можливість продемонструвати свої найкращі риси людям. Купити прикольний одяг можна саме в нашому магазині, за адекватними цінами, з доставкою в кращому вигляді і можливістю консультації. Цікава футболка відразу ж виділить вас серед вашої компанії. Якщо поглянути на дизайн, то це відмінний варіант в якому поєднуються зухвалість, швидкість і рішучість. Ми надаємо можливість вибору кольору і розміру цієї класної футболки спеціально для вас!

Схожі продукти

Інші товари з цієї категорії які можуть бути вам цікаві.

Таблиця розмірів

Men's sizes
Розмір EUРозмір UAДовжина X, Y
S44 - 4648см, 69см
M46 - 4853см, 72см
L48 - 5056см, 74см
XL50 - 5261см, 77см
XXL52 - 5466см, 78см

Наші гарантії

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.